Hakkımızda

Neden SlmHosting?

  • 17 Yıllık Tecrübe
  • Enterprise Seviye Donanım
  • Kendi Özgün Panel Yazılımı
  • Geniş Müşteri Protföyü
  • 7/24 Destek
7.000+ Müşteri
7.000 den fazla müşterisine internet servisleri alanında hizmet sunmaktayız.
top
15.000+ Ürün
Çok sayıda hosting, bulut sunucu, hazır site, ssl ve domaine ev sahipliği yapmaktayız.

Misyonumuz

2004'ten bu yana yüzlerce bireysel ve kurumsal müşterimize binlerce domain, hosting ve sunucu ihtiyaçlarında sürekli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Kaliteyi ve sürekliliği ön planda tutuyoruz.

Vizyonumuz

Kalite anlayışımız, fiyat politikamız, misyonumuz ve altyapımızla, sizler için ürettiğimiz etkin çözümlerle gelişen bilişim sektöründe aranan firma olacaktır.

Fiyat Politikamız

Güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak, etkili çözümler üretmek misyonuyla çalışıyoruz. Hosting, sunucu, VPS ve VDS fiyatlarımızı sadece müşteri menfaatine olacak yönde değiştiriyoruz. Çok düşük bir ihtimal ama yabancı tedarikçilerden alınan ürünler olduğundan sadece domain ve SSL ürünlerinde küçük fiyat artışları gerekebilir. Bunlar haricinde kalan hosting ve sunucu ürünlerinde her zaman sizlerin lehine fiyat değişikliği olacaktır.

Kalite Garantisi

SLM Hosting olarak bizler, her zaman kaliteyi ön planda tutarız. En iyi kaliteyi sunmak için en iyilerle çalışırız. Altyapı için yapılacak teknolojik yatırımların sorunsuz sistemler ve mutlu müşteriler demek olduğunu bildiğimizden donanım ve yazılım sistemlerimizi sürekli güncel tutarız.

Firma Geçmişi

2004'te bilişim sektöründe uzman yazılımcı bir ekip tarafından kurulmuş olan SLM Hosting yıllar boyunca müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet vermiştir. Kurucu ekibin yazılım alanındaki faaliyetlere ağırlık verme kararı almıştır. Bu karardan sonra kendilerine güvenen müşterilerini yarı yolda bırakmamak adına, SLM Hosting 2010 yılında AKA Bilişim Hosting firmasına devredilmiştir ve halen AKA Bilişim Hosting tarafından işletilmektedir.

SlmHosting